کنسرت گروه پیام به سرپرستی استاد بهرنگ کوفگر در تالار فرشچیان

گروه پیام در تاریخ 15 و 16 اسفندماه 1391 از ساعت 18 تا 20 در تالار فرشچیان اصفهان به سرپرستی استاد گران قدر بهرنگ کوفگر اجرای کنسرت داشتند.

در ابتدای برنامه استاد به بداهه نوازی پرداختند .این برنامه 20 دقیقه ای به طول انجامید .بسیار بسیار زیبا و شنیدنی بود.

برنامه بعدی نوازندگی گروه سنتی دستگاه نوا بود با نوازندگی سه تار ، ضرب ، دف . این برنامه هم حدود 20 دقیقه زمان  حضار را به خود اختصاص داد . الحق که بسیار با احساس می نواختند . گوش نواز بود .

به قول استاد  زمان اصل برنامه رسید. بچه های شیمی درمانی که نزد خود استاد در خانه پدری ایشان آموزش دیده بودند ، هنرشان را با تمام احساس زیبایشان تقدیم حضار کردند .

اعضاء گروه : امیرحسین نوازنده سه تار، صبا نوازنده پیانو ، احسان نوازنده سنتور، سپیده نوازتده دف ، گلچین بزرگترین عضو گروه و نوازنده سه تار، مهدی کوچک ترین عضو گروه و نوازنده تنبک

گاه یکی از آنها تکنوازی می‌کرد و گاه چند نفره به همنوازی می‌پرداختند. مهدی هم در اکثر مواقع با انگشت کوچکش روی تنبک ضرب می‌گرفت. عالی بود .  

بهرنگ کوفگر با نگاهی آرام و مطمئن به شاگردان کوچکش می‌نگریست. هما مولوی مسؤول بچه‌ها نیز با افتخارو با تکان دادن سرش به فرزندانش آفرین می‌گفت.

یک صدا نوازندگان را تشویق می‌کردیم . ناخودآگاه کف دستانمان به نشانه تحسین، محکم به هم کوبیده می‌ شد. کسی نمی‌دانست باید از خوشحالی بخندد یا برای کم ارزش بودن این دنیا ، اشک بریزد.

برنامه کنسرت با اجرای قطعات رهایی و سفر ، توسط استاد و چهار نفر همراهان ایشان به پایان رسید .

امیدوارم برگزاری برنامه هایی از این دست باعث تشویق همه ی هنرمندان و دست اندرکارانی که دلسوزانه زحمت می کشند به ویژه استاد بهرنگ کوفگر باشد .


موسسه خیریه کسا
با انجام یک آزمایش خون ساده و ثبت نام در بانک جهانی اهدا سلول بنیادی خون  از طریق  http://iscdp.tums.ac.ir  (واقع در بیمارستان شریعتی تهران)به نجات جان بیماران وخیم خونی(عموما کودکان)بشتابیم
amirhussein

گرامی باد یاد و خاطره امیرحسین و با آرزوی شفا و سلامتی برای همه کودکان درگیر با سرطان
شماره تماس جهت مشاوره: 09130782168


Top